Kontakt:
32 444 66 00

NASKK

Mikołowska 130a
43-100 Tychy
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Dobry Montaż

FAKT 1:

Znaczna część domów w Polsce jest nieocieplona lub niedostatecznie ocieplona. Takie budynki są narażone na bardzo szybkie wychładzanie się, a ich zapotrzebowanie na energię cieplną jest znacznie wyższe niż w przypadku ocieplonych domów. To z kolei skutkuje wzrostem rachunków za ogrzewanie i znacznie większą emisją COdo atmosfery.

FAKT 2:

Zgodnie z badaniami WHO, każdego roku na skutek smogu oraz wywołanych przez niego chorób umiera nawet 50 tysięcy osób w Polsce. Głównym źródłem zanieczyszczeń są tak zwane “kopciuchy” – wykorzystywane w gospodarstwach domowych kotły oraz piece niskiej emisji.

Nie trać energii. Zamień swój stary dom na dom, który na siebie zarabia

O ile w przypadku nowego budownictwa osiągnięcie dobrych standardów energetycznych nie stanowi dziś dużego problemu, o tyle termomodernizacja starego domu może być nie lada wyzwaniem. Kluczowe znaczenie ma właściwy dobór stolarki oraz jej prawidłowy montaż.

Aby zachęcić Polaków do zmniejszania zapotrzebowania na energię i niwelowania strat ciepła w swoich domach, zostały wprowadzone programy rządowe m.in. “Czyste powietrze”. Bardzo ważnym elementem działań na rzecz poprawy jakości powietrza jest także ulga termomodernizacyjna.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 31 października 2022 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą