Kontakt:
32 444 66 00

NASKK

Mikołowska 130a
43-100 Tychy
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Dobry Montaż

O firmie

Firma NASKK od początku swojej działalności zajmuje się głównie stolarką budowlaną oraz szeroko pojętymi technikami osłonowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim okna, bramy, rolety, drzwi, markizy oraz żaluzje fasadowe. Ponadto posiadamy szeroki wachlarz wewnętrznych osłon okiennych i moskitier. Zdobyte doświadczenie pozwala nam spełnić każde oczekiwania Klienta oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami na rynku, co sprawia że oferowane produkty są wysokiej jakości, łatwe w obsłudze i niezawodne. Branża stolarki okiennej i technik osłonowych jest prężnie rozwijającą się dziedziną i dlatego też kładziemy mocny nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Klientom najdogodniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy kompleksową usługę, zapewniając przy tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a wszystkie produkty objęte są gwarancją. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w taki sposób dobierać dostawców, by nasza oferta stawała się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, mając nadzieję, iż sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą